En Çok İzlenen Animeler
Avatar: Son Hava Bükücü
Tüm Bilgiler
Avatar: Son Hava Bükücü   
Avatar: Son Hava Bükücü izle, yeryüzümüz 4 ülkeye bölünmüştür. Bu ülkeler ise Kuzey ve Güney Su Kabileleri, Dünya Krallığı, Ateş Ulusu ve Hava Göçmenleri. Avatar uluslar arasındaki teraziyi koruyor, ancak Ateş Ulusu istila ettiğinde tüm düzen altüst oldu. Sadece Avatar, dört elementin ustası, onları zaptedebilir. Ama insanlar ona en çok ihtiyaç duyduğunda ortadan aniden kaybolur. 100 sene sonra Katara ve Sokka, Aang adlı bir hava bükücü olan yeni Avatar'ı buldular. Beraber, Aang'ın öğelere hakim olmalarına ve insanları kurtarmaya destek olmaları gerekir. Avatar: Son Hava Bükücü anime serisinin senaryosu Kevin Jeremiah Gaona tarafından kaleme alınmıştır. Avatar: Son Hava Bükücü full izle, Tek Parça HD olarak. Animenin oyuncu kadrosunda yer alan isimler.Zach TylerDante BascoMae WhitmanJack De SenaJessie FlowerDee Bradley BakerMark HamillGrey DeLisleJennie KwanCricket LeighOlivia HackAndré SogliuzzoAvatar: Son Hava Bükücü yani orjinal adıyla Avatar: The Last Airbender diye bilinen anime serisinin yönetmen koltuğunda Michael Dante DiMartino ve Bryan Konietzko oturuyorlar. Seri macera, aksiyon, fantastik, aile ve gizem içeriklidir. Yapım ABD'ye aittir ve 2003 yılında ilkkez yayınlanmıştır. 23 dakika uzunluğunda olan Avatar: Son Hava Bükücü türkçe altyazılı anime serisi bizden tam puan almayı başarmıştır.
 • IMDb 8.2
 • 217
 • 0
Dororo
Tüm Bilgiler
Dororo   
Dororo izle, samuray komutanı yeni doğan çocuğunun organlarını savaşın kontolünü sağlaması karşılığında 48 iblisle paylaştı. Fakat organları alınıp terkedilen bebek, kendisini ilkel protezlerle donatan bir tıp adamının yardımıyla yaşama tutunur. Bebek artık bir genç olmuştur ve babasının karşısına çıkmadan önce vücudunu bir parça geri alabilmek maksadıyla bir çok sayıda iblisi avlamak için kullanacağı ölümcül çocuklar. Bu yolculukta genç kahraman, Japonya ülkesindeki en iyi hırsız olduğunu söyleyen bir yetim ile karşılaşır.Dororo Full izleDororo anime serisinin yönetmenliğini yapan isimler Kazuhiro Furuhashi ve Yasuko Kobayashi. Tüm bölümleri 23 dakika olan dororo türkçe altyazılı seçenekleriyle sizlere sunulmuştur. IMDB puanı 8.5 gibi güzel bir oylamayı elde etmeyi başarmıştır. Dororo anime dizisinin oyuncu ekibinde yer alan isimler: Chie Nakamura Rio Suzuki Hiroki Suzuki Mutsumi Sasaki Akio Otsuka
 • IMDb 9.3
 • 194
 • 0
Erased
Tüm Bilgiler
Erased   
Erased izle, Satoru Fujinuma Yirmi Dokuz yaşındadır ve annesinin ölümüne sebep olan hadiselere mani olmak için onsekiz sene içirisinde geri gönderilir ve bu da 5. sınıf senesinde bir dizi kaçırılma ile başladı. Satoru Fujinuma kendini ifade etme korkusuyla beslenir. Bununla beraber bir hadise olmadan önce geri gönderilerek ölümleri önleyebilecek insanüstü bir yeteneğe sahip ve engelleninceye kadar süreyi tekrar ediyor. Günün birinde onu bir suçluya döndüren yıkıcı bir duruma karışıyor. Durumu engellemek için çaresiz, kendisini yalnızca bir ilkokul öğrencisi olarak bulmak için zamanda geri gönderilir.Erased anime dizisi orjinal adıyla Boku dake ga inai machi dram, fantastik, gizem, bilim kurgu ve gerilim kategorilerini içeriyor. Japonlar anime dünyasında liderliği oynuyor ve bu animeninde yapımını japonlar üstleniyor. 7 ocak 2016 tarihinde piyasaya çıkan Erased full izle, türkçe altyazılı anime dizisinin tüm bölümleri 30 dk civarıdır.
 • IMDb 7.9
 • 127
 • 0
Rick and Morty
Tüm Bilgiler
Rick and Morty   
Efsanevi Rick ve Morty Anime SerisiPekde akıllı olmayan 14 yaşında endişeli bir çocuk olan torunu Morty ile beraber, cinsel alkolik ve dikkatsiz bir bilim adamı olan Rick'in sonsuz serüvenleri hakkında yüzerek canlandıran bir anime serisi. Beraber sonsuz evrenleri keşfederler, kargaşaya sebep olurlar ve başlarıını belaya sokarlar.Rick ve Morty Anime Dizisinin OyuncularıJustin RoilandChris ParnellSpencer GrammerSarah ChalkeKari WahlgrenTom KennyRyan RidleyMaurice LaMarcheBrandon JohnsonDan HarmonPhil HendrieNolan NorthCassie SteeleRob PaulsenScott ChernoffEcho KellumTara StrongGary Anthony WilliamsKeith DavidDaniel BensonWilliam HolmesJess HarnellWill JenningsMelique BergerJohn DiMaggioJackie BuscarinoRob SchrabTress MacNeilleEric BauzaDana CarveySteve AgeeJeff BergmanClaudia BlackDavid CrossReagan Gomez-PrestonAlfred MolinaMatt BesserJames CallisJemaine ClementStephen ColbertChristina HendricksAlex HirschChelsea KaneKeegan-Michael KeyJonas BriedisJeff Bryan DavisNathan FillionTony HaleGillian JacobsThomas MiddleditchSusan SarandonJohn OliverRichard ChristyAislinn PaulGary ColeAndrew DalyNathan FielderTricia HelferPatton OswaltJordan PeeleJim RashKurtwood SmithMatt WalshClancy BrownJoel McHalePeter SerafinowiczChristian SlaterA. Smith HarrisonRich FulcherVirginia HeyTony BarbieriArin HansonWerner HerzogJay JohnstonJohn KassirAlan TudykLaura BaileyLogicDanny TrejoMegan Elizabeth AdamsVatche PanosAdam RayJames AtkinsonRyan ElderDawnn LewisAlex Jayne GoLance ReddickAlejandra GollasKevin Michael RichardsonJill TalleyJennifer HaleMichael McCaffertyPaul F. TompkinsLauren HillmanCree SummerJevin SmithPatricia LentzJesse MendelFinnegan PerryAsy SaavedraChris RomanoChloe SaavedraMariana Wise
 • IMDb 8.5
 • 109
 • 0
Ölüm Defteri
Tüm Bilgiler
Ölüm Defteri   
Ölüm Defteri izle, akıllı ve dalgacı bir lise talebesi olan Yagami, üstünde ismi bulunan kim olduğu farketmeksizin herhangi birisini öldürebilecek sihirli bir defter desteğiyle yeryüzünü kötülükten temizlemeye başladıktan sonra, uluslararası yetkililer çabalarını engellemek için "L" olarak bilinen gizemli bir dedektifi çağırır.Orjinal adıyla Death Note olarak tanınan Ölüm Defteri anime serisinin imdb oylama sonucu 9,0 gibi büyük bir puanı elde etmeyi başarmıştır. Suç, dram, fantastik, gizem ve korku kategorilerine anime dünyasında hükmeden bir yapım haline gelmiştir. Menşei Japonya olan ölüm defteri anime serisi 3 ocak 2006 tarihinde yayın hayatına atılmıştır. Ölüm Defteri türkçe altyazılı tüm bölümler 24 dakikadır. Death Note izle, full hd donmadan.
 • IMDb 8.3
 • 104
 • 0
Big Mouth
Tüm Bilgiler
Big Mouth   
Big Mouth izle, genç arkadaşlar hayatlarını ergenlik harikası ve dehşetinin içinde buluyor. Nick ve Andrew, Big Mouth serisinin ortak kurucuları olan Nick Kroll ve Andrew Goldberg'e dayanıyor ve serinin içeriğinin çoğu, yaşamlarından gerçekte olmuş hadiseleri yansıtıyor. Diğer oyuncular da genellikle kendi karakterleri için ilham kaynağı olmuştur.Komedi ve romantik içerikli Big Mouth anime serisinin yapımını ABD üstleniyor. 29 eylül 2017 tarihinde yayınlanan serinin yönetmen ekibinde Joel Moser, Bryan Francis, Bob Suarez, Mike L. Mayfield, Kim Arndt, Mark Levin gibi adlar mevcuttur. IMDB puanı 8,1 olan Big Mouth full izle, hd kalite anime serisi sizlerle.
 • IMDb 7.2
 • 103
 • 0
Castlevania
Tüm Bilgiler
Castlevania   
Castlevania izle, başrolümüz Vlad Tepesin eşine (Lisa Tepes) Draculanın sihircilikle suçlandığı ve uzman bir piskopos tarafından tehlikede olduğu vakit, Dracula, Wallachia halkına karşı cenk ilan etti ve cehennemden gelen korkunç iblis yaratıklar ordusunu özgür bıraktı. Ancak, her çeşit canavarı avlamakla bilinen pis bir aile olan Belmont klanının son kurtulanı Trevor Belmont hala kentte ve vampirlerin liderine savaşmayı onaylıyor.
 • IMDb 7.8
 • 102
 • 0
Drifters
Tüm Bilgiler
Drifters   
Drifters izleTarih boyunca örnek savaşçıların olduğu bir lig olan Drifters. Samuray Shimazu Toyohisa, ninja Nasu, İkinci Dünya Savaşı pilotu, bir İmparatorluk Japon deniz subayı ve bir kaç ev sahibi Ends ile savaşmak ve öldürmek maksadıyla alternatif bir Dünya'ya getirildi. Koruyup kollamak yerine yeryüzünü ele geçirmeye karar veren bir grup.Drifters anime serisi aksiyon ve macera içeriklidir.7 ekim 2016 tarihinde çıkış yapmıştır. Yönetmenliği ise Kohta Hirano üstleniyor.
 • IMDb 7.6
 • 100
 • 0
Cowboy Bebop
Tüm Bilgiler
Cowboy Bebop   
Cowboy Bebop izle, karakterimiz Spike Spiegel, dövüş sanatlarında kolay bir tutum ve bazı ölümcül becerilere sahip, uzak gelecekte bir ödül avcısıdır. Ortakları Jet Black ve daha sonra Faye Valentine ile birlikte, galaksideki işten işe, yüksek fiyatlı kaçakların aranması için aranıyor.Animasyonun ne olduğunu ve neler yapabileceğini yeniden tanımlayan 26 bölüm. Karakter gelişimi karşılaştırmanın ötesinde ve seslendirme çok iyi. Aksiyon, macera, dram, bilim kurgu ve korkuyu iliklerinize kadar hissettirebilecek bir anime türü. IMDB puanı 8,9 ve bize göre az! Yapımını Japonya'nın üstlendiği Cowboy Bebop anime serisinin yönetmenliğini Tetsuya Watanabe, Hirokazu Yamada, Kunihiro Mori, Ikurô Satô, Yoshiyuki Takei, Shin'ichirô Watanabe isimleri sahipleniyor. Seride yer alan bazı oyuncu isimleri. Cowboy Bebop full izle hd seçenekleriyle sizlerle.
 • IMDb 8.3
 • 96
 • 0
Black Panther
Tüm Bilgiler
Black Panther   
Black Panther izleKara Panter, Afrika ülkesi Wakanda'nın kralı ve koruyucusudur. Teknolojisini, düşüncelerini ve doğaüstü dövüş kabiliyetini kullanarak, ulusunu babasını öldüren Ulysses Klaw yönetimindeki bir istiladan savunmalıdır.
 • IMDb 7.4
 • 95
 • 0
Beruseruku
Tüm Bilgiler
Beruseruku   
Beruseruku izle, başrolümüz olan Guts, iblis güçlerden karısını ve kendini korumak için çok çaba sarfediyor. Ve bu güçlerden kaçmak için başını sokabileceği sığınak aramaktadır. Kahramanımız Guts kendisine vurulan damgaya sebep olan kişileri inanılmaz bir nefret ile aramaktadır.Anime serisi Beruseruku menşei japonyaya aittir. Yönetmenliği üstlenen isim ise Itagaki Shin. Beruseruku anime serisi Aksiyon ve Dram kategorilerine hitap ediyor. Serinin tüm bölümleri Yirmi Dört dakikadır ve imdb.com sitesinde 7.0 puanlamaya sahiptir. Beruseruku full izle, altyazılı olarak sizlere sunulmuştur.
 • IMDb 10
 • 88
 • 0
Bojack Horseman
Tüm Bilgiler
Bojack Horseman   
Bojack Horseman izle, başrolümüz BoJack Horseman, 1990 senesinde "Horsin 'Around" isimli hit TV serisinin parlayan yıldızıydı, şuan da Hollywood'da hayatını sürdürüyor, kendisi var olan her şeyden şikayetçidir. Ve unutmadan sürekli renkli kazak giyiyor. BoJack Horseman bir dizide rol almayı başarmıştı, fakat dizinin tv'den kaldırılması üzerine psikolojisi iyice bozulmuştur. Abuk subup kazaklar giyip sürekli dırdır eden biri olan BoJack bakalım bu durumdan kurtulabilecekmidir.Komedi ve dram içerikli BoJack Horseman anime serisi 22 ağustos 2014 tarihinde yayınlanmıştır. Animenin yapımını Amerika Birleşik Devletleri üstleniyor. Bölümlerinin dakika uzunluğu 25 olan BoJack Horseman türkçe altyazılı anime serisinin yönetmenliğini Rachel Kaplan, Caroline Williams, Scott Marder, Laura Gutin, Nick Adams, Alison Flierl, Scott Chernoff, Vera Santamaria, Mehar Sethi, Kelly Galuska, Kate Purdy, Jordan Young, Joanna Calo, Joe Lawson, Peter Knight, Alison Tafel, Elijah Aron, Raphael Bob-Waksberg olmak üzere tam 17 yönetmeni bulunuyor. Bu devasa yapımın 5 sezonunu sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.Bojack Horseman full izle, 1080p kalitesiyle.
 • IMDb 8
 • 80
 • 0
No Game, No Life
Tüm Bilgiler
No Game, No Life   
No Game No Life izle, Sora ve Shiro kardeşler beraber yeryüzündeki en çok korkulan uzman oyuncu olan The Blank takımını oluşturuyorlar. Bir satranç oyununda büyük birinin kendisini yenmeyi becerdiklerinde, tüm anlaşmazlıkların oyunlarla çözüldüğü bir yere gönderilirler.Yönetmen kadrosunda Michita Shiraishi, Akira Shimizu, Sumito Sasaki, Chikayo Nakamura, Yuki Inaba, Takashi Ikehata, Hiroyasu Aoki, Kotono Watanabe, Hideki Hosokawa, Atsuko Ishizuka gibi isimlerin olduğu No Game, No Life anime serisinin imdb puanı ise 7,9 olarak belirlenmiştir. Macera, komedi ve fantastik konulu animenin yapımını Japan sahipleniyor. 2014 nisan ayında yayın hayatına giren No Game No Life full izle türkçe altyazılı sizlerle.
 • IMDb 7.9
 • 80
 • 0
Star Wars Rebels
Tüm Bilgiler
Star Wars Rebels   
Star Wars Rebels izle, cesaretli ve akıllı bir paçavra yıldız gemisi ekibi, galaksiye olan bağlılığını sıkılaştırıp Jedi Şövalyelerinin sonunu avlarken kötü İmparatorluğa karşı isyan başlatırlar. Star Wars Rebels anime serisi İmparatorluğun tutuşunu sağladığı bir anda çıkar. Galaksideki Jedi Şövalyelerinin sonunu avlarken ve İmparatorluğa karşı yavru kuş isyanı şekilleniyor. Star Wars Rebels full izle, altyazılı alternatifleriyle.8,0 imdb puanına sahip bir yapım. Yapımın direktör ekibinde ise Dave Filoni, Justin Ridge, Steward Lee, Bosco Ng, Saul Ruiz, Melchior Zwyer, Sergio Páez, Steven G. Lee, Brad Rau isimleri yer alıyor. ABD yapımı olan Star Wars Rebels serisi aksiyon, macera, aile, fantastik, gizem ve bilim kurgu türlerine hitap ediyor. Star Wars Rebels türkçe altazılı bölümleri 22 ile 30 dakika arasıdır.
 • IMDb 7.1
 • 79
 • 0
Devilman: Crybaby
Tüm Bilgiler
Devilman: Crybaby   
Devilman: Crybaby izle, iblisler binlerce sene buzun içinde dontuktan sonra insanların dünyasını istila eder. Korkak bir çocuk olan Akira, insanı uğruna onlara karşı mücadele etmek maksadıyla dostu İblis tarafından bu iblislerden biriyle birleşmesi vazifesini devralır.Devilman: Crybaby anime serisinin IMDB puanı 7,6'dır. Aksiyon, fantastik ve korku kategorilerine hitap eden serinin yönetmenliğini Masaaki Yuasa üstleniyor. Yine Japonya eseri olan animenin yayın tarihi 5 ocak 2018. Devilman: Crybaby türkçe altyazılı anime serisinin tüm bölümleri 25 dakikadır.Devilman: Crybaby full izle, tek parça ve kesintisiz.
 • IMDb 7.4
 • 78
 • 0
Apollo Gauntlet
Tüm Bilgiler
Apollo Gauntlet   
Apollo Gauntlet izleBenign tarafından fütüristik bir feodal topluluğa gönderilen yeryüzündeki bir polis memuru Paul Cassidy. Şimdi Apollo Gauntlet diye tanınan eski polis memuru, kötülükle mücadele ediyor ve konuşan eldiveni ve sihirli kıyafeti ile Dr. Benign'i dışarı çıkarmaya çabalıyor.Apollo Gauntlet dizisi macera konuludur. 7 temmuz 2017 çıkışlı ABD yapımıdır. IMDB puanı 6,8'dir. Direktörlüğü ise Myles Langlois, Griffith Kimmins ve Greg Franklin isimleri üstleniyor. Apollo Gauntlet türkçe altyazılı bölümleri 11 dakikadır.
 • IMDb 5
 • 75
 • 0
Black Clover
Tüm Bilgiler
Black Clover   
Black Clover Anime SerisiAynı gün içindeaynı kilisede terk edilen Asta ve Yuno'nun öyküsü. Ufak çocuk olarak beraber büyüdüklerinde, krallığın en güçlü büyüsüne verilen bir ünvan olan sihirbazlar kralı'nı tanıdılar ve bir sonraki sihirbaz kralının konumu için birbirleriyle mücadele edeceklerine söz verdiler. Fakat, yaşları ilerledikçe, aralarındaki açık fark su yüzüne çıktı. Kardeşlerden biri olan Yuno, sihri şok edici bir güç ve kontrolle dizginliyebiliyorken, Asta ise sihri hiç kullanamıyor ve ümitsizce güçlerini eğitmye çalışarak uyandırmaya uğraşıyor. Black Clover ismindeki anime serisini, idfilmizle.com ayrıcalığıyla izleyebilirsiniz, tüm bölümleri türkçe altyazılı ve hd kalitededir.Black Clover HakkındaHenüz onbeş yaşına geldiklerinde Yuno'ya 4 yapraklı yonca ile muhteşem bir Grimoire verilirken, Asta hiçbir başarı elde edemez. Fakat, pek sürmeden, Yuno, asıl amacı Yuno Grimoire almak olan Lebuty isimli bir kişi tarafından saldırıya uğrar. Asta, Lebuty ile mücadele etmeye çabalar, ama bu rakip çok güçlüdür. Ümitsiz ve yenilginin eşiğine rağmen, Yuno'nun sesini duyduğunda sürecek gücü bulur. Duygularını bir öfkeyle açığa çıkaran Asta, 5 yapraklı yonca Grimoire, ona Lebuty'ye karşı kazanması için asıl gücü veren bir siyah yonca aldı. Birkaç günün ardından 2 dost, aynı düşünceye sahiptiler, oda büyücüler kralı olabilmektir.
 • IMDb 5.4
 • 73
 • 0
3Below: Tales of Arcadia
Tüm Bilgiler
3Below: Tales of Arcadia   
3Below: Tales of Arcadia Full Hd Kalitede3Below: Tales of Arcadia serinin bölümlerini, türkçe altyazılı seçenekleriyle full 1080p izleyebilirsiniz. 2 genç kraliyet ailesi ve korumaları, gezegenlerinden firar ederler ve Dünya'ya girmeye uğraşırlar. Dizi, animayon, aksiyon, komedi, aile, fantastik ve bilim kurgu türlerine hitap ediyor. 21 Kasım 2018 yayın tarihli serinin bölümleri 24 dakikadır.
 • IMDb 6.3
 • 55
 • 0

En Çok İzlenen Animeler


37 bölümden oluşan Death Note, 25 bölümlük Shingeki no Kyojin veya 25 bölümlü Sword Art Online, en çok izlenen animeler arasında yer alıyor. İndirmeden full izle seçeneğini kullanarak veya part seçeneklerini değerlendirerek dilediğiniz bölümü izleyebilir, sezon finalleri veya final bölümlerini izleyebilirsiniz.


En İyi Animeler


Fullmetal Alchemist: Brotherhood 64 bölümü ile tüm zamanlarda en çok izlenen animeler arasında yer alıyor. En uzun süreli yayınlanan ve en çok izlenen anime ise 366 bölümü ile Bleanch olarak biliniyor. Online kategoriden en popüler animeleri seçebilir, Angel Beats, Code Geass: Hangyaku no Lelouch, Toradora veya Sword Art Online’ın 2. Serisini izleyebilirsiniz.


Film izle


Türkiye'de 4 kategoride çalışan tek site olmaktan gurur duyuyoruz. Sizlere, Anime, Kore Dizileri, Film ve Yabancı Dizi gibi en güncel içerikleri en hızlı şekilde sunmak için ekibimiz en iyi şekilde çalışıyor. Ve sizlerinde desteği ile çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyoruz. Bizim göremediğimiz bazı kusurlarımız oluyor, burada sizlerin desteğine ihtiyaç duyuyoruz. Tek yapmanız gereken hatalı filmi yada diziyi bildirmeniz. Bunu da hatalı sayfaya yorum yaparak bizlere bildirebilirsiniz, ekibimiz olarak sizlere teşekkür ediyoruz.


Online film izle seçeneği ile arşiv oluşturabilir, indirmeden izleme seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Film tarzı, film türü, IMDB puanı ve film yılına göre kriterlerinizi belirleyerek, dilediğiniz formda- formatta film seçebilirsiniz. En yeni yerli film seçenekleri, en popüler yabancı filmler, yabancı diziler ve müzikallerin tamamı, binlerce seçenek ile online film izle seçeneğinde sunuluyor. HD izleme seçeneği, 720p veya 1080p formatları ile farklı kategorilerde indirerek veya indirmeden izleyebilirsiniz. 3D filmler, aksiyon filmleri, romantik film seçenekleri, belgeseller, çocuk filmleri, bilim kurgu veya fantastik kategorilerinden klasikler veya en güncel seçenekleri değerlendirerek izleyebilirsiniz. Mobil cihazlardan, tablet ve bilgisayarlardan, sorunsuz, kesintisiz ve donmadan izleyebilirsiniz.


Yabancı Dizi izle


Çağımızda her kesimden her milletten dizi izlemeyen yoktur. Kesintisiz dizi izlemek için ve HD kalite dizi izlemeyi sevenler için sitemizi ziyaret edip HD kalite ile istediğiniz yabancı diziyi izleme şansına sahip olursunuz. Evde veya iş yerinde ya da yolculuk esnasında istediğiniz zaman ve istediğiniz kalite de dizi seyretmenin tadına sitemizi ziyaret edip keyifli bir şekilde yabancı dizi izleme olanağına sahip olursunuz. İster Türkçe ister alt yazılı bir şekilde izleme imkanınız olur. Görüntü ve ses kalitesi ile dizi izlemenin heyecanlı haline şahit olursunuz. Bir diziyi önemli kılan en iyi unsur görüntü kalitesidir. Sitemiz bu sorunu HD kalite ile çok rahat bir şekilde çözüme kavuşturuyor.


Anime izle


Kendine özgü çizim teknikleri ile hazırlanmış olan anime çeşitlerini sitemizi ziyaret ederek HD kalitede izleyebilirsiniz. En çok tercih edilen animelerden en yeni animelere kadar birçok türü sitemiz içerisinde bulabilirsiniz. Farklı olay örgülerine sahip ve popüler olan birçok anime çeşidinin yer aldığı sitemiz içerisinde istediğiniz animeyi izleyebilir, kaliteli yayınlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aksiyondan maceraya, romantik komediden psikolojiye her yaş grubuna hitap eden anime çeşitlerine sitemizi ziyaret ederek ulaşabilir, anime izle seçeneğine tıklayarak keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Sitemiz içerisinde bulunan bütün animeleri kesintisiz, donmadan ve HD kalitesi ile izleyebilirsiniz. Bunun haricinde Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri de ziyaretçilerimize sunulmaktadır.


Kore Dizileri


Dramadan romantik kore dizilerine, polisiyeden mini dizilere kadar birçok Kore dizisinin yer aldığı sitemiz içerisinde, tüm dizileri donmadan, HD kalitede izleyebilir, en son çıkan dizilere göz atabilirsiniz. Sitemiz içerisinde en çok izlenen Kore dizilerinden en yeni dizilere kadar birçok kategori bulunmaktadır. Sitemize giriş yaparak istediğiniz diziyi kolay bir şekilde seçebilir ve dizileri donmadan, kesintisiz HD kalitesi ile izleyebilirsiniz. İsterseniz yıllara göre dizileri sıralayabilir, isterseniz alfabetik olarak dizileri izleyebilirsiniz. Sitemiz içerisinde bulunan tüm diziler kesintisiz bir şekilde izlenebilmektedir. Kategoriler kısmından istediğiniz türü seçerek dizileri hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Siz de Kore dizilerini izlemek için sitemizi ziyaret edebilir, HD kalitesinin keyfine varabilirsiniz.


Hukuksal


Sitemizde bulunan film, dizi, anime, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com, ok.ru vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları sunmaktadır. Serverımıza hiçbir şekilde yükleme yapılmamaktadır. Bu sebepten idFilmizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. Ayrıntılı bilgi için Hukuksal sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.