Dram
Five Feet Apart Altyazılı izle (Senden Bir Metre Uzakta)
Tüm Bilgiler
Five Feet Apart Altyazılı izle (Senden Bir Metre Uzakta) Dram, Romantik 
Türkçe Altyazı
Detaylı ÖzetStella Grant hastalığıyla başa çıkmak ve normal bir yaşam sürdürmeye çalışmak için aktif olarak sosyal medyayı kullanan kistik bir fibroz hastasıdır. Başka bir fibroz hastası Will Newman ile tanışır ve hızlı bir şekilde birbirleri için hisler geliştirirler. , Stella'nın Vlog'u, Stella'nın fibroz ile yaşamayı tartıştığı YouTube'da bulur. Will ilgisini çekiyor ve yayınladığı her videoyu izliyor. Stella'nın en iyi dostu, Poe'unda ayrıca fibroz'u var ve açıkçası o bir eşcinsel. Stella'ya yeni erkek arkadaşından ayrıldığını söyler. Stelle daha sonra Poe'nun fibroz'u yüzünden ittiğini fark etti. Stella'nın kız kardeşi Abby, maceracı tipti ve birkaç sene önce uçurum dalışı sırasında öldü. Senden Bir Metre Uzakta (Five Feet Apart) full türkçe altyazılı izle seyircilerimize iyi seyirler dileriz.Eserde Yer Alan Tüm Oyuncuların ListesiHaley Lu RichardsonCole SprouseMoises AriasKimberly Hebert GregoryParminder NagraClaire ForlaniEmily BaldoniGary WeeksCynthia EvansBrett Austin JohnsonAriana GuerraSophia BernardEvangeline HillIvy DubreuilKristopher PerezCecilia LealTrina LaFargueDemi CastroArmando LeducJim GleasonPhillip Mullings Jr.Todd TerryMaxwell BaldoniKeianna NutleyJohnny OttoSue-Lynn AnsariRebecca ChulewKen KnightMichael McQuillanChristopher MorrisToney Chapman SteeleKaleb Williams
 • 2019
 • ABD
 • HD
 • IMDb 8.2
 • 61
 • 0
Pompeii 1080p Alternatiflerle Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Pompeii 1080p Alternatiflerle Türkçe Dublaj izle # Editörün Seçimi, Aksiyon 
Türkçe Dublaj
Filmin ÖzetiFilm, bir köle olan yenilmez bir gladyatörün (Milo) destansı öyküsünü konu alıyor. İsteksizce yozlaşmış bir Roman Senatöre nişanlandı. Vezüv Yanardağı bir lav havzasında patlarken, Milo, bir dönem görkemli Pompeii'nin etrafında dolaştığı sevgilisini kurtarmak maksadıyla arenadan çıkması için savaşmalı. Game of Thorones dizisinden tanıdığımız kuzeyin kralı "Kit Harington"da filmde yerini alıyor.Filmin Detaylı ÖzetiMilo isminde genç bir çocuk, istilacı Roma ordularıyla savaşan halkını keşfetmek için çadırından çıkar. Milo, Roma askerleri tarafından öldürülmeden önce babasının cesurca dövüşmesini korkuyla seyreder. Annesi onu yalnızca kaostan kurtulabilmesi için kaostan uzaklaştırır. Romalıların lideri Senatör Corvus'tur. Milo'nun annesi boyuna yatarken çocuk yerde yatar ve bunu gözleriyle görür ve sonra yakalanan atlıların ve köylülerin öldürülmesini emreder. Romalılar bedenlerini, aynı zamanda ölü olduğuna inandıkları Milo da dahil olmak üzere üst üste diziyorlar. Çocuk daha sonra kendini yığından çeker kurtarır ve ortada dolaşır. Daha sonra bir grup erkek tarafından bulunup ve alınır. Pompeii 1080p türkçe dublaj izle seyircilerimize iyi seyirler dileriz.
 • 2014
 • ABD,Canada,Germany
 • HD
 • IMDb 5.4
 • 64
 • 0
Kefernahum HD 1080p Türkçe Dublaj Full izle
Tüm Bilgiler
Kefernahum HD 1080p Türkçe Dublaj Full izle Dram 
Türkçe Dublaj
Capharnaüm Kısa ÖzetiOrjinal ismiyle Capharnaüm olarak bilinen, Kefernahum filminin türkçe dublajlı sürümünü sitemizde izleyebilirsiniz. Ailesine dava açan Lübnanlı bir çocuk olan Zain'in öyküsünü konu alıyor. Eser, Zain'i, sokaklara yönelmiş bir çocuktan, 12 yaşında olmasına rağmen, yine de yetişkin gibi davranmaya nasıl mecbur kaldığını gösteriyor. İhmalkar ebeveynlerinden kaçmak zorundadır. O, sığınak ve yiyecek temin eden Etiyopyalı göçmen işçi Rahil ile buluştuğu sokaklarda akıllıca hayatta kalmaya devam ediyor. Zein bir süre sonra, şiddet içeren bir suç işlediği için hapsedildi ve sonunda mahkeme salonunda adalet istemeyi başardı.
 • 2018
 • Lebanon
 • HD
 • IMDb 8.3
 • 132
 • 0
Ölümcül Tuzak (Bullet Head) 720p Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Ölümcül Tuzak (Bullet Head) 720p Türkçe Dublaj izle Dram, Gerilim 
Türkçe Dublaj
Adrien Brody, Antonio Banderas, John Malkovich gibi oyuncularında yer aldığı Ölümcül Tuzak (Bullet Head) adındaki eseri türkçe dublaj diliyle izleyin. Bulgaristan ve Amerika Birleşik Devletleri'nin yapımını üstlendiği Ölümcül Tuzak (Bullet Head) eserinin yayın tarihi 8 kasım 2017'dir. Eseri süresi 93 dakikadır ve dram, gerilim ve suç kategorilerine hitap etmektedir.
 • 2017
 • ABD,Bulgaria
 • HD
 • IMDb 4.8
 • 130
 • 0
PK Full 720p Türkçe Altyazılı izle (Peekay) (Aamir Khan)
Tüm Bilgiler
PK Full 720p Türkçe Altyazılı izle (Peekay) (Aamir Khan) # Editörün Seçimi, Dram 
Türkçe Altyazı
PK Filminin Detaylı ÖzetiAamir Khan yapımı olan PK (Peekay) eserini, altyazılı olarak izleyin, iyi seyirler. Bizim vücudumuza benzer bir vücuda sahip olan bir yabancı, insan dünyasında bir araştırma vazifesi için dünyamıza gelir. Uzay gemisinin uzaktan kumanda cihazı bir köylü tarafından çalındığında Rajasthan'da mahsur kaldı. Yabancı, cihazını geri almak maksadıyla adamı kovalar ama sadece hırsızın radyo kaydedicisini almayı başarabilir. Ardından dünya'da çıplak dolaşmanın doğal olmadığını farkeder. Böylece açık pencereleri olan otomobillerde seks yapan çiftlerden kıyafet ve para çalmaya başlar.Peekay Artık Türkçe AltyazılıYabancı, uzaylıyı sadece hafıza kaybına uğrayan bir kişi olarak kabul eden Singh, uzaylıların köye alışmalarına destek çıkar. Uzaylı, bir kişinin hafızasını, o kişinin ellerini tutarak beynine aktarabilir ve bu sebeple de bu tekniği kullanarak yerel dili öğrenmeye uğraşır. Bununla beraber, sadece erkek veya kadın bir yabancının elinden tutmanın kabul edilmediğini ve henüz dili konuşmadığı için ne istediğini açıklayamadığını öğrenmiştir. Bu uzaylı davranışını cinsel ilgi alanı olarak yorumlayan Singh, onu bir geneleve götürür. Orada, yabancı, birkaç saat boyunca bir fahişenin elini tutar ve böylece yerel dili öğrenir.İzlemediyseniz Kesin İzleyin Şu Peekay FilminiYabancı, büyük ihtimalle çalıntı cihazının satılacağı yer olduğu konusunda bilgilendirildiğinden Delhi'ye gider. Garip davranışı sebebiyle şehirdeki insanlar sarhoş olduğunu varsayıyor ve onu "PK" olarak adlandırıyor. Delhi çok büyük bir şehir olduğu ortaya çıkıyor ve insanlar ona cihazı bulmasında yalnızca Tanrı'nın yardım edebileceğini belirtiyor. Bununla beraber, PK çeşitli dinler ve onların Tanrı hakkındaki farklı anlayışları ile karıştırılmaktadır. PK daha sonra bir tanrı, Tapasvi Maharaj'ın aletinin olduğunu keşfetti. Fakat, godman sahte bir şekilde onu Himalayalardan elde ettiğini söyler ve PK'ye geri vermek istemez. Bu esnada, muhabir olan Jaggu, her ikisi de Bruges'deyken, Sarfaraz isminde bir adamla tanışır. Her ne kadar Jaggu'nun babası, Sarfaraz'ın Pakistanlı olması sebebiyle aralarındaki ilişkiye şiddetle karşı olsa da, Jaggu, Brugge'de yine de Sarfaraz ile evlenmeye karar veriyor. Sarfaraz'ı belediye binasında beklerken, bir çocuk, evlenmenin farklılıklar sebebiyle kapalı kaldığını belirten ve temasa geçmekten kaçınmak isteyen bir mektup gönderir. Peekay filmini eğer izlemediyseniz, türkçe altyazılı olarak izlemenizi tavsiye ederiz.
 • 2014
 • India
 • HD
 • IMDb 7.8
 • 168
 • 0
12 Savaşçı Full Türkçe Dublaj izle (12 Strong)
Tüm Bilgiler
12 Savaşçı Full Türkçe Dublaj izle (12 Strong) # Editörün Seçimi, Aksiyon 
Türkçe Dublaj
12 Savaşçı Filmi SizlerleBaşlamadan önce, filmde Chris Hemsworth'unda oynadığını belirtelim. 12 Savaşçı eserini izlemenizi tavsiye ediyoruz, gayet güzel bir film. Amerika Ordusu Kaptanı Mitch Nelson, 11 eylül tarihinde SSS görevine atanan ve vazifesini aldıktan sonra karısı ve kızıyla beraber yeni bir eve taşınıyor. O gün yıkılan terörist saldırıların haberi olarak Nelson, Afganistan’a yönlendirmeye gönüllü oldu. Bowers ilk başta görevi reddetti, fakat daha önce emekli olması planlanan usta asker Hal Spencer, Bowers'ı Nelson'a emrini vermesi ve konuşlandırma için gönüllü olmaya ikna etti. Ailelerini terk ettikten sonra, 2001 tarihinde Özbekistan'a seyahat eder. Özel Kuvvetler Grubu Komutanı COL Mulholland tarafından bilgilendirilip değerlendirildikten sonra, Nelson, Kuzey İttifak önderi Abdul Rashid Dostum ile beraber savaşmak üzere seçildi. 12 Savaşçı, bir diğer adıyla 12 Strong filmini full türkçe dublaj çevirisiyle izleyin.Diğer adıyla 12 StrongTrajik olaylarından sonra Amerika, Afganistan'daki Taliban'ın ABD vatandaşlarına ve varlıklarına yapılan saldırıların çoğunun kaynağı olduğunu belirledi. Taliban'la yüzleşmedeki ilk adımı, Taliban'ın hasımları olan Kuzey İttifakı ile bağlantı kurmaları için Özel Kuvvetler ekipleri göndermek, hava desteğini koordine etmek de dahil olmak üzere Taliban ile mücadelelerinde onlara destek olmak ve Taliban topraklarını azaltmak. Ülkede ilk takım Kaptan Mitch Nelson’ın önderliğini yaptığı Operasyonel Dekolman Alpha 595’tir. 12 Savaşçı (12 Strong) filmini türkçe dublaj olarak sizlere sunduk, full izleyebilirsiniz. Yapımda olan oyuncularChris HemsworthMichael ShannonMichael PeñaNavid NegahbanTrevante RhodesGeoff StultsThad LuckinbillAustin HébertAustin StowellBen O'TooleKenneth MillerKenny SheardJack KesyRob RiggleWilliam FichtnerArshia MandaviElsa PatakyMarie WagenmanAllison Gabriel KingSamuel KamphuisLauren Chavez-MyersLaith NakliFahim FazliNuman AcarPeter KarasMatthew Van WetteringTimothy KamphuisJahan KhaliliSeth AdkinsNate BoyerTaylor SheridanVincent E. McDanielYousuf AzamiTommy TruexVeronica Diaz CarranzaShvan AladdinMustafa HaidariAli OlomiYasmine AkerSofia Chicorelli SernaMassa DaoudMadeleine AlbrightMartin Edward AndazolaTim AydelottOsama bin LadenNour BitarEdward ButronBill ClintonPerla DaoudRobert H. DoudellJason ExumLawrence GilliganDan GruenbergKevin KentShawn LecroneAdrian LunaJay MooreIvan NinoMartin PalmerChristian PedersenBenjamin PoeFrank PowersJames Joseph PulidoVladimir PutinDion Ronquillo Jr.Donald RumsfeldShawn SarmeidaniMichael SercerchiJ. Nathan SimmonsAnouar H. SmaineMichael E. StognerShaun ValdezMatthew VelezSandra L. VelezDavid WhiteSarrett Williams
 • 2018
 • ABD
 • HD
 • IMDb 5.6
 • 169
 • 0
Backtrace (Geritakip) Full Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Backtrace (Geritakip) Full Türkçe Dublaj izle # Editörün Seçimi, Dram 
Türkçe Dublaj
Backtrace Türkçe Dublaj Filminin ÖzetiYönetmenliğini Brian A. Miller'ın sahiplendiği Geritakip (Backtrace) filmini türkçe dublaj'lı izleyebilirsiniz. Filmin başrol oyuncusu "Sylvester Stallone"'dir. Banka soygununda, beyin hasarı geçirdikten sonra herşey yanlış gitti, MacDonald amnezi geliştirdi ve hapishane psikiyatri servisine alındı. Değerlendirmedeki 7. senesini takiben hapishaneden çıkmak maksadıyla bir mahkum ve bir koğuş doktoru tarafından zorlanır ve onu unutmuş olduğu yaşamı tekrar kucaklamaya zorlayan bir serum enjekte edilir. MacDonald, artık mazisiyle yüzleşirken çalınan parayı geri kazanmak için yerel bir dedektifi, sert bir FBI ajanı ve ilacın tehlikeli yan etkilerinden sürekli olarak kaçınmalıdır. Backtrace (Geritakip) hd kalite türkçe dublaj izle, seyircilerine iyi seyirler dileriz.Geritakip (Backtrace) Eserinin Oyuncu KadrosuSylvester StalloneRyan GuzmanMatthew ModineColin EgglesfieldChristopher McDonaldMeadow WilliamsSwen TemmelJenna WillisTyler Jon OlsonHeather JohansenBaylee CurranLydia HullJesse PruettSergio RizzutoTamara CallieAlanna TremblayCarl Anthony NespoliGeoff ReevesCarroll 'Pinky' Duwart IIIElgin LeeYan DronDavid YuzukTyrell HillChick BernhardJoe GelchionBrandon HerronVictoria FraunbergerBen SparangoLeslee EmmettEric MirandaJessi PhillipsAshton TatumMarquil Moody
 • 2018
 • ABD,Canada
 • HD
 • IMDb 5.5
 • 142
 • 0
Sessizlik Yemini (Acts of Vengeance) Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Sessizlik Yemini (Acts of Vengeance) Türkçe Dublaj izle Aksiyon, Dram 
Türkçe Dublaj
Sessizlik Yemini (Acts of Vengeance) filmini tek parça full hd görüntü kalitesiyle, türkçe dublaj'lı izle. Çok geveze olan bir avukat kendini tamamen farklı birisine dönüştürür. Eşini ve kızını kimin öldürdüğünü bulup ve intikamını alana kadar kırılmaması için sessizlik yemini eder.
 • 2017
 • ABD,Bulgaria
 • HD
 • IMDb 5.7
 • 160
 • 0
Dünü Kurtarmak HD Türkçe Dublaj izle (See You Yesterday)
Tüm Bilgiler
Dünü Kurtarmak HD Türkçe Dublaj izle (See You Yesterday) Bilim Kurgu, Dram 
Türkçe Dublaj
Stefon Bristol'un EseriDünü Kurtarmak (See You Yesterday) içeriği; kardeşinin, adaletin yok olduğu zamanda cinayete kurban gitmesiyle, hevesli biri olan mucit Claudette Walker, dostu Sebastian için olan 2 zaman makinesi oluşturmak maksadıyla bilimsel zihnini kullanır. Makineleri, Claudette'nin erkek kardeşinin öldüğü günü denemek ve değiştirmek maksadıyla kullandıklarında, zaman yolculuğunun ultimatumunu öğrenmeye gelirler. Fakat yapılan herşeyin bir bedeli vardır.
 • 2019
 • ABD
 • HD
 • IMDb 6.8
 • 156
 • 0
Viral (Peste) 1080p Kalitesinde Türkçe Dublaj Full izle
Tüm Bilgiler
Viral (Peste) 1080p Kalitesinde Türkçe Dublaj Full izle Bilim Kurgu, Dram 
Türkçe Dublaj
Viral Filmi HakkındaViral (Peste) eserinin kısa açıklaması; 2 kız kardeş, Emma ve Stacey, pek bilinmeyen bir enfeksiyon yayılmaya başladığında ufak bir kasabadadırlar. Kasaba karantinaya alınmışken ve anne-babaları bariyerin öbür tarafına sıkışmışsa, kızlar abur cubur yeme ve partilere gitmek maksadıyla gizli saklı dışarı çıkmaya başlamışlardır. Fakat hastalık tanıdıkları insanlara bulaşmaya başladığında, kızlar, komşuları Evan ile beraber, kendilerini evlerine barikat kuruyorlar. Ama enfeksiyon çoktan ortalarda dolaştığı için çok geç olabilir ve Emma bir seçme şansı ile karşı karşıya kalır.
 • 2016
 • ABD
 • HD
 • IMDb 5.5
 • 166
 • 0
Karanlıklar Ülkesi 5 Full HD izle Türkçe Dublaj (Kan)
Tüm Bilgiler
Karanlıklar Ülkesi 5 Full HD izle Türkçe Dublaj (Kan) # Editörün Seçimi, Aksiyon 
Türkçe Dublaj
Karanlıklar Ülkesi 5 Detaylı AçıklamasıAnna Foerster direktörlüğünde olan filmi sizlerle paylaştık. Eser, daha önceki Karanlıklar Ülkesi filmlerinin kısa özetiyle başlar. Vampir Selene, binlerce senedir lycanlara karşı mücadelede bir ölüm tüccarı olmuştur. Vampir yaşlı Viktor tarafından ihanete uğradı ve daha sonra ilk vampir ve lycan melezi olan Michael Corvin ile tanıştı ve ona bağlandı. Selene ve Michael'in kızı Havva ilk safkan melezidir. Selene, Michael'ı ararken onun güvenliğini sağlamak maksadıyla Havva'yı gizlemek zorunda kaldı. Michael, Eve veya onun antlaşması olmadan, Selene hem vampirler hem de likanlar onu avlarken yalnız hissediyordur. Karanlıklar Ülkesi 5 filmini türkçe dublaj olarak sizlere sunduk.Lycanların Marius isminde yeni bir liderleri var. Selene motosikletini bir grup lycan tarafından takip edildiği gibi kullanıyor. Erkeklere, tıpkı David'in ona destek olmak maksadıyla geldiği gibi kurt biçimlerine dönüşürken savaşır. Marius'a mesaj yollamak için teşvik edici olarak ayaktaki lycanlardan birini vuruyor, fakat David de vuruluyordur. David'in babası olan Thomas Varga tarafından selamlandığı Eastern vampire coven'in evine geldi. Varga, Thomas'ı, cennetteki yüksek rütbeli bir vampir olan Semira'ya getiriyor. Marius'un lycan ordusunun büyümesini ve Batı cenazesinin tahrip edilmesini tartışırken, esas kaygı potansiyel bir tam ölçekli Lycan taaruzuna mani olmaktır. Semira, Selene tarafından öldürüldükten sonra Viktor'u da yaşlı olarak başarmayı bekliyordu ve Cassius isminde bir vampir önderiyle beraber bunun için kovuşturma yapmak istiyor. Hala izlemediyseniz, Karanlıklar Ülkesi 5 filmini full izleyebilirsiniz.Bir Diğer Adıyla Underworld 5: Blood WarsMarius, ekibiyle beraber gizlendiklerinde buluşuyor. Lycanların vampirin kutsal alanını yok edebilmesi için bir taaruz planı hazırladı, ama Marius Havva'nın kanının büyük bir güç kazanmasını istiyor. Thomas, Cassius ve öbür vampir konseyi üyelerini, Selene'nin yeni ölüm tüccarı askerleri yetiştirmesine izin vermeye ikna etmeye çalışıyor, ikna etmeden önce konuşuyor. Selene, kurşunun Davuttan çıkarılmasına destek çıktıktan sonra, Selene'i acemilere götürdüğü ve onlara lycanlarla nasıl savaşılacağını öğreteceği söylenen kutsal bölgeye kadar eşlik eden 2 vampir tarafından bulundu. Underworld 5: Blood Wars filmini sitemizden full izleyin.Karanlıklar Ülkesi 5'i Full İzleme İmkanıBu sırada, Semira ve Varga'nın gizli bir sevgili olduğu, Semira'nın bir vampir yaşlısı olarak yükselmek için Selene ve diğer önderlerden kurtulmak için ellerinden geldiği anlaşılıyor. Selene acemilerle antrenmanına başlamıştır. Onlara Likyalıların kurt formlarında savunmasız olduklarını, çünkü silah kullanamadıklarını öğretiyor. Varga, Selene ile dövüşmekte olduğunu gösteriyor, fakat kendisini yenmekte ve yetersiz kalmaktadır. Daha sonra tüm acemileri vuruyor ve yakıyor. Varga ve Semira onları öldürdüğü için Selene'i öldürdü. O ve David kaçar ve Thomas onların dışarı çıkmalarına destek verir. Karanlıklar Ülkesi 5 eserini türkçe dublajlı seyredin.
 • 2016
 • ABD
 • HD
 • IMDb 5.5
 • 173
 • 0
Ex Machina Full HD 1080p Kalitede izle (Türkçe Dublaj)
Tüm Bilgiler
Ex Machina Full HD 1080p Kalitede izle (Türkçe Dublaj) # Editörün Seçimi, Bilim Kurgu 
Türkçe Dublaj
Ex Machina Full ÖzetiBu yazı spoiler içeriyor. Bilim kurgunun dibine vuran "Ex Machina" eserini türkçe dublaj'lı bir şekilde izleyin. Caleb, Nathan'ın sahip olduğu bir rezervin ortasında havaya kaldırıldı ve ardından ormanlık alanda eve yürüyerek gitmek için oradan ayrıldı. Eve geldiğinde, Caleb onu anahtar kartla veren ve tesise girmesine izin veren otomatik bir sistem tarafından karşılanır. Caleb başlangıçta kafasını karıştırmak için ayrıldı, ama sonunda Nathan'ın çalıştığını gördü. Nathan, Caleb'i etrafına gösterir ve ona nda'ların anasını imzalamadan önce anahtar kartın yalnızca tesisteki bazı kapıları açacağını söyler. Nathan, Caleb'in kendisine bir dost olarak davranmasını istediğini söylüyor, fakat ilişkileri tuhaf ve gergin. O günün ilerleyen saatlerinde Nathan, Caleb'i deneyini tanıttı ve Caleb'in önümüzdeki hafta canlı bir Turing Testi yapmak maksadıyla harcamak istediğini söyledi. Bu konu Ava isimli tamamen insansı bir yapay zeka. Yüzü, elleri ve etleri var, fakat vücudunun geri kalanı açıkça bir robota ait.O akşam, Caleb, odasındaki televizyonun, Ava'yı habitatında seyretmesine izin veren bir cctv ağı olduğunu farkeder. Aniden karartıldı ve Caleb Nathan'ı bulmaya gitti. Sonunda Nathan sarhoşken ve sinsi bir havayla onu bulur. Nathan elektrik kesintilerinin düzenli olarak gerçekleştiğini ve araştırdığını dile getiriyor. Ertesi sabah Caleb, herhangi bir şekilde onunla konuşamayan bir Japon kızı olan Kyoko tarafından uyandırılır. Ardından, İngilizce konuşmadığını, çünkü Nathan'ın dükkan konuşmasına izin verdiğini ve bilgi sızıntısı konusunda süphelenmediğini öğrendi. Ex Machina full izleme imkanı sizlerle.Yönetmenlik Alex Garland'daCaleb tekrar Ava ile tanışır ve onunla flört etmeye başlar. Elektrik kesildi ve Ava aniden Caleb'i Nathan'a güvenmemesi konusunda uyardı. Yakında bu karartmaları tetikleyen Ava olduğunu anladık. O gece Nathan, Caleb’e biraz şarap döküldüğü zaman Kyoko’yu taciz eder. Caleb ve Ava beraber daha fazla zaman geçirdiklerinde, 2'li, Ava'yı Caleb'e daha fazla insan görünmek maksadıyla kıyafetler içinde püskürten bir bağ oluşturur. Kafası karıştı ve heyecanlandı ve Nathan'a bunun bir numara olduğunu düşündüğünü, Ava'nın onunla flört etmek için programlandığını söyledi. Öfkeli Nathan Caleb'e bağırıp ona Ava'nın yaratıldığı laboratuarını gösterir, ona beyninin nasıl çalıştığını ve dünya nüfusunun yüzlerini, seslerini ve alışkanlıklarını tam olarak oluşturmak maksadıyla kendi yazılımını kullandığını açıklar. Ex Machina filmini full hd görüntü kalitesiyle sizlere sunduk.Türkçe Dublaj Alternatifleriyle İzleyinBir gece Nathan çok sarhoş olur ve Caleb ona odasına kadar eşlik eder. Orada bazı dolapları görüyor ve Nathan'ın 'gözlem' odasını görebiliyor. Tıraş esnasında, bir akşam Caleb, Nathan'ın Ava'nın odasına giren ve yarattığı çizimi kopardığı cctv görüntülerini görür. Caleb, Nathan'ın taciz edici olduğundan şüphelenmeye başlar. Birinde Caleb, testi geçemezse Nathan'a Ava ile ne yapacağını sorar ve güncelleneceğini söyler ve bu da hafızasının silinmesine sebep olur....
 • 2015
 • United Kingdom
 • HD
 • IMDb 7.6
 • 147
 • 0
Donbass Filmini Tek Parça Türkçe Dublajlı izle
Tüm Bilgiler
Donbass Filmini Tek Parça Türkçe Dublajlı izle Dram 
Türkçe Dublaj
Donbass eserini tek parça seçeneğiyle sizlere sunduk, türkçe dublaj'lı bir şekilde izleyebilirsiniz. Donbass bölgesinin doğusunda, melez bir savaş açık silahlı çatışmayı, suçları ve ayrılıkçı çeteler tarafınca yapılan yağmalamaları konu alıyor. Donbas'ta savaş'a barış denir, propaganda gerçekte kurulur ve nefret iddiaları ortaya atılır. Donbass'ta bir yolculuk, grotesk ve trajiklerin hayat ve ölüm gibi karıştığı bir dizi çılgın serüven. Bu bir bölge, ülke veya politik sistem hakkında bir öykü değil, gerçekliğin ve yanlış kimliklerin ardından kaybedilen bir dünya hakkındadır ve bu olay hepimizi ilgilendirir. Donbass tek parça olarak izleyin.
 • 2018
 • Ukraine
 • HD
 • IMDb 6.3
 • 145
 • 0
Deli ve Dahi Full HD Kalitede Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Deli ve Dahi Full HD Kalitede Türkçe Dublaj izle Dram, Gizem 
Türkçe Dublaj
Deli ve Dahi (The Professor and the Madman) filmini full hd kalitede ve türkçe dublaj'lı seçeneğiyle tek part olarak izleyin. Çok zeki bir adam olan Profesör James Murray, on dokuzuncu asırın ortalarında Oxford İngilizce Sözlüğünün ilk baskısı için kelimeler toplamak için çalışmaya başlar ve Broadmoor Criminal Lunatic Asylum, Dr. William Minor'daki birinden onbin'den fazla giriş alır. Hd görüntüsüyle Deli ve Dahi filmini sitemizde izleyin.
 • 2019
 • ABD,France,Ireland
 • HD
 • IMDb 7.3
 • 137
 • 0
The Heroes Of Evil Tek Parça Full Türkçe Altyazılı izle
Tüm Bilgiler
The Heroes Of Evil Tek Parça Full Türkçe Altyazılı izle Dram 
Türkçe Altyazı
The Heroes Of Evil, diğer adlarıyla "Los héroes del mal" ve "Kötülüğün Kahramanları" olarakta bilinen filmi, türkçe altyazılı alternatifleriyle izle. Psikopat kafa yapısına sahip 3 genç bir araya gelir, ufak tefek hırsızlıklar, seks ve uyuşturucuya düşkündürler. Kaçınılmaz olarak, kendilerini aşağılayan herkesten intikam almak maksadıyla şiddete başvurabileceklerini biliyorlar. Talebeler, öğretmenler ve diğer insanlar. Bunlardan biri öldürmeye tırmanıyor ve yeniden öldürmek istiyor. Bir sonraki kurbanı herhangi birisi olabilir.
 • 2015
 • Spain
 • HD
 • IMDb 6.8
 • 96
 • 0
Zaman Yolcuları (Time Freak) HD izle Türkçe Dublaj 2019
Tüm Bilgiler
Zaman Yolcuları (Time Freak) HD izle Türkçe Dublaj 2019 Bilim Kurgu, Dram 
Türkçe Dublaj
Zaman Yolcuları (Time Freak) eserini çıkar çıkmaz sizlere türkçe dublaj çevirisiyle sunduk, dilerseniz full olarak izleyebilirsiniz. Stillman adında fizik öğrencisi olan genç sevdiği kızdan ayrılması sonucu zamanda yolculuk yapabilmek için zaman makinesi icat eder. İcadının amacı ise sadece sevgilisini tekrar kazabilmektir. Genç adam ilişkisini düzeltebilecek midir? Andrew Bowler direktörlüğünde olan yapım Bilim Kurgu, Komedi, Dram, Romantik türlerini kapsamaktadır. Asa Butterfield Sophie Turner Skyler Gisondo William Peltz Aubrey Reynoldsgibi isimler film kadrosunda yerlerini alıyor. Zaman Yolcuları full izle 2019, iyi seyirler. Film TMDB sayfasına gitmek için BURAYA tıklayan.
 • 2018
 • ABD
 • HD
 • IMDb 6.2
 • 308
 • 0
Aşktan Sonra (After Love) 720p izle Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Aşktan Sonra (After Love) 720p izle Türkçe Dublaj Dram 
Türkçe Dublaj
Aşktan Sonra (After Love) türkçe dublaj seçenekleriyle 720p görüntüsüyle izleyin. Onbeş sene sonra ayrılmaya karar veren ikili Boris ve Marie'nin öyküsünü konu alıyor. Sevdikleri 2 kadın var. Fakat, nakit sorunu yaşayan Boris hala aile evinde kalıyordur. Her şey söylendiğinde ve uygulandığında, ikisinden hiçbiri vazgeçmeyi istemez. Şimdi bu apartman bir cenk bölgesi ve halleri bir kabus. Joachim Lafosse, bir ayrılmanın duygusal ve finansal problemleri ve uzun bir aşk öyküsünün sonunun karmaşıklığı hakkında acı çeken, üzücü derecede etkileyici bir drama ile büyük bir çekim yapmayı başarmıştır. Aşktan Sonra filmini 720p olarak seyret.
 • 2016
 • Belgium,France
 • HD
 • IMDb 5.9
 • 56
 • 0
Dry Martina Full Türkçe Altyazılı izle
Tüm Bilgiler
Dry Martina Full Türkçe Altyazılı izle Dram, Komedi 
Türkçe Altyazı
Dry Martina türkçe altyazılı alternatifleriyle izle. Arjantin ve Şili birleşiminin eseri olan Dry Martina filmini türkçe altyazılı olarak seyredebilirsiniz. Yapım, 1990 senelerinin sonlarında popüler olan ve bugünlerde kimsenin hatırlamadığı bir Arjantinli şarkıcı Martina'yı konu alıyor. Bağlılık ve sevgisizlik ifadelerinin arasında, 40 yaşlarına doğru yaklaşıyor. Genç bir Şilili 2 kişinin gelişi her şeyi altüst edecektir. Kız kardeşleri olduğuna inandıran fanı Francisca ve bir bakıma cinsel hislerini geri uyandıran Cesar. Martina, Cesar'a libidoyu geri verebileceği fikriyle Şili'ye seyahat edecek, fakat olası yeni bir ailenin sevgisini kazanacak.
 • 2018
 • Argentina,Chile
 • HD
 • IMDb 8
 • 77
 • 0
Temiz Dünyam (My Pure Land) izle Full Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Temiz Dünyam (My Pure Land) izle Full Türkçe Dublaj Dram 
Türkçe Dublaj
Temiz Dünyam (My Pure Land) full hd kalitesinde türkçe dublaj'lı izle. 3 bayanın hayatlarını sürdürdükleri evlerini zorla onlardan almaya çalışan bir grup silahlı adama karşı sıkı bir mücadele veriyor. Yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını "Sarmad Masud"un sahiplendiği My Pure Land (Temiz Dünyam) filmi türkçe dublaj olarak sizlerle.
 • 2018
 • United Kingdom
 • HD
 • IMDb 6
 • 88
 • 0
Bayan Bala HD Türkçe Dublaj izle (Miss Bala)
Tüm Bilgiler
Bayan Bala HD Türkçe Dublaj izle (Miss Bala) Aksiyon, Dram 
Türkçe Dublaj
Başrol oyuncu olan Gloria Fuentes, Meksika eyaletinin Tijuana şehrinde en sağlam dostu olan Suzu'yu ziyarete giden Los Angeles'lı Latin Amerikalı bir makyaj ustası. 2 kişi yarışmaya kayıt olur ve oradaki bayanlar Gloria'nın gireceğini düşünmediklerini belirtir. Suzu ona söylemeye uğraşır, fakat Gloria yorumu görmemezlikten gelir. Ardından, çift gece isimli kulübte çıkmaya karar verir. Kulüpte, Suzu'nun rekabetteki şansını fazlalaştırmak maksadıyla etkilemek istediği Polis Şefini görürler. Bayan Bala (Miss Bala) hd ve tek parça alternatifleriyle türkçe dublaj'lı izle.
 • 2019
 • ABD,Mexico
 • HD
 • IMDb 6.6
 • 72
 • 0
Dram filmleri izle, türkçe dublaj veya türkçe altyazı Dram filmlerini hd kalitede online izleyebilirsiniz. Her gün güncel Dram filmleri burada.

Film izle


Türkiye'de 4 kategoride çalışan tek site olmaktan gurur duyuyoruz. Sizlere, Anime, Kore Dizileri, Film ve Yabancı Dizi gibi en güncel içerikleri en hızlı şekilde sunmak için ekibimiz en iyi şekilde çalışıyor. Ve sizlerinde desteği ile çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyoruz. Bizim göremediğimiz bazı kusurlarımız oluyor, burada sizlerin desteğine ihtiyaç duyuyoruz. Tek yapmanız gereken hatalı filmi yada diziyi bildirmeniz. Bunu da hatalı sayfaya yorum yaparak bizlere bildirebilirsiniz, ekibimiz olarak sizlere teşekkür ediyoruz.


Online film izle seçeneği ile arşiv oluşturabilir, indirmeden izleme seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Film tarzı, film türü, IMDB puanı ve film yılına göre kriterlerinizi belirleyerek, dilediğiniz formda- formatta film seçebilirsiniz. En yeni yerli film seçenekleri, en popüler yabancı filmler, yabancı diziler ve müzikallerin tamamı, binlerce seçenek ile online film izle seçeneğinde sunuluyor. HD izleme seçeneği, 720p veya 1080p formatları ile farklı kategorilerde indirerek veya indirmeden izleyebilirsiniz. 3D filmler, aksiyon filmleri, romantik film seçenekleri, belgeseller, çocuk filmleri, bilim kurgu veya fantastik kategorilerinden klasikler veya en güncel seçenekleri değerlendirerek izleyebilirsiniz. Mobil cihazlardan, tablet ve bilgisayarlardan, sorunsuz, kesintisiz ve donmadan izleyebilirsiniz.


Yabancı Dizi izle


Çağımızda her kesimden her milletten dizi izlemeyen yoktur. Kesintisiz dizi izlemek için ve HD kalite dizi izlemeyi sevenler için sitemizi ziyaret edip HD kalite ile istediğiniz yabancı diziyi izleme şansına sahip olursunuz. Evde veya iş yerinde ya da yolculuk esnasında istediğiniz zaman ve istediğiniz kalite de dizi seyretmenin tadına sitemizi ziyaret edip keyifli bir şekilde yabancı dizi izleme olanağına sahip olursunuz. İster Türkçe ister alt yazılı bir şekilde izleme imkanınız olur. Görüntü ve ses kalitesi ile dizi izlemenin heyecanlı haline şahit olursunuz. Bir diziyi önemli kılan en iyi unsur görüntü kalitesidir. Sitemiz bu sorunu HD kalite ile çok rahat bir şekilde çözüme kavuşturuyor.


Anime izle


Kendine özgü çizim teknikleri ile hazırlanmış olan anime çeşitlerini sitemizi ziyaret ederek HD kalitede izleyebilirsiniz. En çok tercih edilen animelerden en yeni animelere kadar birçok türü sitemiz içerisinde bulabilirsiniz. Farklı olay örgülerine sahip ve popüler olan birçok anime çeşidinin yer aldığı sitemiz içerisinde istediğiniz animeyi izleyebilir, kaliteli yayınlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aksiyondan maceraya, romantik komediden psikolojiye her yaş grubuna hitap eden anime çeşitlerine sitemizi ziyaret ederek ulaşabilir, anime izle seçeneğine tıklayarak keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Sitemiz içerisinde bulunan bütün animeleri kesintisiz, donmadan ve HD kalitesi ile izleyebilirsiniz. Bunun haricinde Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri de ziyaretçilerimize sunulmaktadır.


Kore Dizileri


Dramadan romantik kore dizilerine, polisiyeden mini dizilere kadar birçok Kore dizisinin yer aldığı sitemiz içerisinde, tüm dizileri donmadan, HD kalitede izleyebilir, en son çıkan dizilere göz atabilirsiniz. Sitemiz içerisinde en çok izlenen Kore dizilerinden en yeni dizilere kadar birçok kategori bulunmaktadır. Sitemize giriş yaparak istediğiniz diziyi kolay bir şekilde seçebilir ve dizileri donmadan, kesintisiz HD kalitesi ile izleyebilirsiniz. İsterseniz yıllara göre dizileri sıralayabilir, isterseniz alfabetik olarak dizileri izleyebilirsiniz. Sitemiz içerisinde bulunan tüm diziler kesintisiz bir şekilde izlenebilmektedir. Kategoriler kısmından istediğiniz türü seçerek dizileri hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Siz de Kore dizilerini izlemek için sitemizi ziyaret edebilir, HD kalitesinin keyfine varabilirsiniz.


Hukuksal


Sitemizde bulunan film, dizi, anime, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com, ok.ru vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları sunmaktadır. Serverımıza hiçbir şekilde yükleme yapılmamaktadır. Bu sebepten idFilmizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. Ayrıntılı bilgi için Hukuksal sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.